Vše ze třídy zajíčků

Aktuality ze třídy Zajíčků

Srdíčková výzva!

Ahoj Zajíčci,

pamatujete na SRDÍČKOVOU VÝZVU? Právě nastal ten správný čas, shromáždit všechna vyrobená srdíčka od Vás a předat je  zdravotníkům z Liberecké nemocnice jako poděkování za jejich péči o nemocné. Noste prosím vaše výtvory k paním učitelkám do třídy. Moc se na  srdíčka těšíme a vážíme si Vaší spolupráce pro dobrou věc. Máme Vás rádí! :)

Pozdrav kamarádům Zajíčkům

Zdravíme naše milé kamarády Zajíčky a doufáme, že už se brzy se všemi potkáme u nás ve školce. Posíláme opožděně ještě několik krásných fotek od Dominička z období Velikonoc a moc mu za ně děkujeme. Mějte se moc krááásně, ahóoój! Zdraví zajíček Ušáček a avšechny paní učitelky :)

 

 

Veselé Velikonoce

Zdravíme naše milé Zajíčky a moc jim děkujeme za krásné emaily a fotky. Moc nás těší, že se svým dětem tak pěkně věnujete a využíváte volného času k společným aktivitám :) ... Doufáme, že jste si také užili a příjemně strávili Velikonoční svátky a posíláme výběr fotografií... A nyní už tu máme měsíc duben a budeme se věnovat dopravní výchově a bezpečnosti. Sledujte náš web, máme Vás moc rádi! Zdraví Vás zajíček Ušáček a paní učitelky Andrejka, Adélka a Zuzka.

Velikonoční tvoření

Ahoj Zajíčci,

blíží se nám svátky jara Velikonoce a zajímalo by nás jestli už se na ně chystáte třeba jarním úklidem zahrádky, domova, výzdobou nebo pečením Velikonočních dobrot? Budeme rádi, když se s námi opět podělíte o fotografii s nějakým zajímavým Velikonočním nápadem. My jsme se zajíčkem už stihli zasadit travičku, vyrobit velikonoční vajíčko jako zápich a upéct zaječí perníčky, které se chystáme v následujících dnech ještě nazdobit. Schválně jestli spočítáte kolik zajíčkových perníčků je na fotografii, a který z nich asi bude zaječí maminka?

 

...A až půjdete v pondělí s pomlázkou na koledu za Vaší maminkou, tak nezapomeňte říct pěknou básničku neboli koledu. Tady Vám posíláme několik typů, krásné Velikonoce!

Hody, hody, doprovody,
dejte vejce malovaný.
Nedáte-li malovaný,
dejte aspoň bílý,
slepička vám snese jiný…

Kropenatá slepička
snesla bílá vajíčka,
obarvím je, vymaluji,
všechny chlapce podaruji,
pentličky si nastříhám,
na pomlázku jim je dám.

Slepička běhá po dvoře,
vajíčko se kutálí v komoře,
slepička kdák! Vajíčko křáp!
Máte mi ho panímámo dát.

 

Pozdravy z jarní stezky

...a jeden krásný pozdrav od Martínka :)

 

 

Nejbližší akce Zajíčků