Pirátská výprava

Johoho, zdravím všechny suchozemský červy,

dejte si pozor, potuluje se nám tady po okolí jedna pirátská loď s krvelačnými piráty. Pirát Děsivej Žralok, Bystrý Vočko, Krvavá Šavle, pirát Hulk, Dřevěná noha, Skleněný Voko, Nemo, Jack Sparow, Kulhavý Černovous, můj bratr Dračí Dráp, Mořská Krysa, Johnny Kubík a také dvě dámy, pirátka Sedmikráska a Elizabeth Swannová. Najdeš nás tam všechny?

IMG_1267_2_copy.JPG

Už třetí týden brázdíme širé moře. Nejprve jsme si museli vyrobit lodní deník, truhlu s pokladem a pirátskou tabulku úkolů. Pak jsme zahájili pirátskou výpravu na ostrovy pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek. Tam na nás čekala zvířata, která nás za splnění úkolů pustila k pokladu. Tento týden nás při odpočinku na moři překvapila příšera, Kraken. Naštěstí jsme jí porazili, ale možná se v těchto vodách pohybují další příšery. Držte nám palce, ať to do pátku přežijeme.

Jinak pirát Bystrý Vočko během plavby zahlédl dva nové ostrovy. Podle legendy by to mohly být Jarní a Velikonoční ostrov. Tak až nabereme síly a spočítáme poklad, vyrazíme určitě tam!

Tas a Pal,

kapitán Ostrý Dráp (Mourek).