Srdíčka pro radost

Milí Zajíčkové, Slůňátka, Tygříci, Myšičky, Koťátka a Medvídci,
 
Špatná ústní hygiena zatěžuje srdce - | Prostřeno.cz
 
doufáme, že se máte dobře a doma moc nelumpačíte. Nám se po vás moc stýská a už se nemůžeme dočkat, až si spolu opět užijeme spoustu zábavy a naše školka se opět rozzáří radostí a vašimi hlásky. Bez vás je školce i nám smutno a tak nás napadlo, že pokud byste chtěly, mohly byste samy nebo s rodiči vytvořit  SRDÍČKO  pro radost. Například srdíčko závěsné, srdíčko různě malované, polepené, omotávané bavlnkami, květinové, zkrátka fantazii se meze nekladou a každý nápad oceňujeme. Dole najdete odkazy s různými nápady.
 
A co potom se srdíčky uděláme? Určitě v televizi vidíte jak se zdravotníci starají o nemocné v nemocnicích a  odiče vám vysvětlili, proč nemůžete do školky, proč musíme nosit roušky....Tak až se sejdeme, tak si všechna  srdíčka vystavíme, prohlédneme a  prostřednictvím našich maminek - zdravotních sestřiček - je předáme do liberecké nemocnice , abychom moc poděkovali  všem  zdravotníkům - sestřičkám , lékařům, záchranářům a ostatním  za to, jak se v této náročné době starají o nemocné babičky a dědečky  a všechny ostatní . Tímto malým dárkem jim řekneme jak moc si vážíme jejich práce a jak jsme rádi, že je máme, protože bez nich by to nešlo. 
 
Doufejme, že srdíčka v liberecké nemocnici udělají trochu radosti. Té není nikdy dost a především v tomhle nelehkém období ji obzvlášť potřebujeme a oceníme. Jdete do toho s námi? Ve školce je vás 129 dětí - kolik bude srdíček? Moc se těšíme na vaše nápady... Myslíme na vás, opatrujte se a všem přejeme pevné zdraví
 
paní učitelky ze Stromovky a z Machnína 
 
Inspirace na srdíčka: